JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

nemeco.nl
Oliefilter SM111 Ref.nr.Mann W712/4-719/5-719-21/719-25/719-30/7
Ref.nr.Mann W712/4-719/15-719/21-719/25-719/30-719/32-W830-W830/1

Oliefilter o.a. voor Audi - BMW - Seat - Skoda - VW

Super Kwaliteit Duitse Oliefilter van SCT/Mannol

Nummer SM111 - EAN barcode 4036021011103

O.E.M. Nummers :

BMW 11 42 1 266 773
BMW 11 42 9 061 198
BMW 11 42 1 287 836
BMW 11 42 1 707 779
BMW 11 42 1 761 087
BOBCAT 6 665 603
BOBCAT 5411642211
BUKH 610J0050
CITROEN 75921 440
CLAAS 1302 948 1
COMPAIR 98262/136
FIAT-HITACHI 76562846
FORD 5000 480
FORD 1037 150
FORD 5012 556
FORD 1085801
FORD 5012 651
FORD 3U7J 6714 BA
FORD 97 VW 6714 AA
GEHL 132023
General Motors 93892090
General Motors 7984778
General Motors 9975233
General Motors 93156186
General Motors 93891771
HATZ 505 473 00
HATZ 505 473 01
HAULOTTE 2324000610
JAGUAR XR 817215
JAGUAR XR 83332
Kubota 1J878-32431
Kubota HH153-32430
LIEBHERR 762 1057
LINDE VW06A115561B
P.B.R. BC-1278
P.B.R. BC-1295
P.B.R. BC-1152
P.B.R. BC-1267
SCHAEFF 5.411.632.719
SCHAEFF 5.411642.211
SCHAEFF 5.411.656.547
STILL 171 941
VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT 11715272
VW 028 115 561 B
VW 06A 115 561 B
VW 034 115 561 A
VW 078 115 561 K
VW 037 115 561
VW 1JM 115 561 BZ
VW 06A 115 561
VW 06A 115 561 E
WACKER 0082115
WEIDEMANN 5747002001
WEIDEMANN 0030501002
WEIDEMANN 503 000 1002
WIRTGEN 175499



Referenznummern

ADL (BLUEPRINT) ADV 182108
AL-FILTERS AL-201
ALCO SP-1074
ALCO SP-1078
ALCO SP-1137
ALCO SP-930
ALCO SP-978
AP FILTERS AP 1011
AP LOCKHEED LK-1011
AP LOCKHEED LK-1022
ARMAFILT GO-76/79.1
ARMAFILT O-76/120.0
ARMAFILT O-79/120.12
ARMAFILT O-86/120.2
ASAS SP 402/A BVK
ASAS SP 882
AUTOPART FOE 061
Acd FX20022
Acd X 18
Acd X 4050 E
Acd X 4070 E
Acd X 501
Acd X 504
Acd X 87
BECK ARNLEY 041-8140
BECK ARNLEY 041-8170
BOSCH USA 72192
BUSCH 531 002
Bosch 0 451 103 019
Bosch 0 451 103 051
Bosch 0 451 103 069
Bosch 0 451 103 070
Bosch 0 451 103 086
Bosch 0 451 103 091
Bosch 0 451 103 225
Bosch 0 451 103 272
Bosch 0 451 103 280
Bosch 0 451 103 290
Bosch 0 451 103 302
Bosch 0 451 103 302-85N
Bosch 0 451 103 306
Bosch 0 451 103 306-44N
Bosch 0451103314
Bosch 0 451 103 344
Bosch 0 451 104 502
Bosch 0 451 104 507
Bosch 0 451 104 515
Bosch 1 451 103 524
Bosch 0 451 103 524
Bosch 9 457 281 280
CASE 285451A1
CASE 405819604
CHAMP PH 2821-A
CHAMP PH 2891
CHAMP PH 400
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL LS 153
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL LS 200
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL LS 30
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL LS 300
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL LS 65
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL PH 2821 A
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL PH 2891
CLEAN FILTER DO 217
CLEAN FILTER DO 218
CLEAN FILTER DO 310
CLEAN FILTER DO 894
CLEAN FILTER DO 907
CLEAN FILTER DO 937
CLEAN FILTER DO 940
COOPERS AZL 027
COOPERS Z 1195
COOPERS Z 1315
COOPERS Z 1758
COOPERS Z 518
COOPERS Z 85
COOPERS Z 88
CROSLAND 2005
CROSLAND 2022
CROSLAND 2105
CROSLAND 2336
CROSLAND 371
Champion C 104
Champion C 122
Champion C 149
Champion C 155
Champion C 168
Champion C 183
DELPHI FX0087
DELPHI FX0129
DELPHI FX0130
DELPHI FX20022
DEMAG 10458374
DEUTZ 0117 4416
DEUTZ 116 4626
DEUTZ 117 4416
DEUTZ 0118 3358
DEUTZ-FAHR 0117 4416
DEUTZ-FAHR 116 4626
DEUTZ-FAHR 117 4416
DEUTZ-FAHR 0118 3358
DIGOEMA FILTER DGM/O 4930
DONALDSON P 77-9215
DONIT FILTER 43.10.37
DYNAPAC 747710
DYNAPAC 748620
DYNAPAC 925678
ELOFIC EXL-192
FEBI 22530
FEBI 22550
FEBI 26873
FIAAM FT 4899
FIAAM FT 4930
FIAAM FT 5222
FIAAM FT 5259
FIAAM FT 5347
FIAAM FT5891
FIL FILTER ZP 19 C
FIL FILTER ZP 19 D
FIL FILTER ZP 3523 A
FIL FILTER ZP 523 A
FIL FILTER ZP 523 A2
FILT FF 425 EC
FILTRON OP 525/3
FILTRON OP 526/1
FILTRON OP 526/1T
FILTRON OP 526/3
FILTRON OP 559
FLEET GUARD LF-3766
FLEET GUARD LF-785
FRAD 17.33.02/110
FRAD 17.33.03/110
FRAM PH10298
FRAM PH-2957
FRAM PH-46
FRAM PH-46A
FRAM PH-4824
FRAM PH-5414
FRAM PH-5552
FRAM PH-5833
GIESSE CLH 411/1
GIF-FILTER GL 271
GONHER GG-102
GUD FILTERS Z 362
GUIOT GH 4600
GUTBROD 092.40.342
HALFORDS HOF217
HALFORDS HOF250
HJS 1037 150
HJS 1085801
HJS 3U7J 6714 BA
HJS 5000 480
HJS 5012 556
HJS 5012 651
HJS 97 VW 6714 AA
HOFFER 7605002/9
Ham 251 194
Hengst H 14 W 07
Hengst H 14 W 15
Hengst H 14 W 17
Hengst H 14 W 27
Hengst H 14 W 33
Hengst H 20 W 06
Hengst H 90/1 W
Hengst H 90 W 02
INTERFIL FA-3441
J.C.BAMFORD 02/930245
J.C.BAMFORD EM 4412
JUNGHEINRICH 510 9539 1
K&N FILTER PS-2005
KELTEC KL310-017
KRAMER 000 080 26 66
KRAMER 1000000351
Knecht AW 14
Knecht AW 62
Kolbenschmidt 051-OS
Kolbenschmidt 161-OS
Kolbenschmidt 50 013 051
Kolbenschmidt 50 013 161
Kolbenschmidt 50 013 529
Kolbenschmidt 513-OS
Kolbenschmidt 529-OS
LEYBOLD 20009066
LOMBARDINI 904.2175.40
LUCAS (LUCAS-TRW) 6496
LUCAS (LUCAS-TRW) EDL 186
LUCAS (LUCAS-TRW) EDL 973
Lautrette ELH 4164
Lautrette ELH 4219
Lautrette ELH 4297
M-Filter MH 3381
M-Filter MH 3392
M-Filter MH 362
MAHLE INDUSTRIEFILTER 795 5115
MANN W 712/4
MANN W 719/15
MANN W 719/21
MANN W 719/25
MANN W 719/30
MANN W 719/32
MANN W 830
MANN W 830/1
MAPCO 61096
MAPCO 64607
MEAT & DORIA 15002/9
MEAT & DORIA 15416
MFI W 719/4
MIGHTY M 183
MIGHTY M 2870
MIGHTY M 4466
MISFAT Z130B
MISFAT Z291
MISFAT Z291A
MISFAT Z417
MOTAQUIP AAPCO VFL 214
MOTAQUIP AAPCO VFL 355
MOTAQUIP AAPCO VFL 375
MOTAQUIP AAPCO VFL 417
MOTAQUIP AAPCO VFL 425
MOTAQUIP AAPCO VFL 455
MOTAQUIP AAPCO VFL 456
MOTRIO 86 710 00 207
MOTRIO 86 710 02 053
Magneti Marelli 71758731
Magneti Marelli 71760812
Mahle OC 154
Mahle OC 198
Mahle OC 209
Mahle OC 240
Mahle OC 262
Mahle OC 264
Mahle OC 279
Mahle OC 489
Mahle OC 49
Mahle OC 497
Meyle 100 115 0008
Meyle 100 115 0009
Meyle 314 114 0007
Monark 30 738 048
Monark 30 738 125
Motorcraft EFL 048
Motorcraft EFL 284
Motorcraft EFL 402
ORENSTEIN + KOPPEL (O+K) 1472234
ORENSTEIN + KOPPEL (O+K) 530 352
ORTURBO WM 80.123/4
PEACOCK 89001
PERMATIC (MECAFILTER) ELH 4219
POWERTRAIN PMFL 31
PUROLATOR L 17201
PUROLATOR L 24466
PUROLATOR L 27017
PUROLATOR L 27253
PUROLATOR L 28001
PUROLATOR PC-201
PUROLATOR PC-253
Purflux LS 171
Purflux LS 188 B
Purflux LS 214
Purflux LS 255
Purflux LS 324
ROTORCOMP 6665979
ROTORCOMP FCO201
ROTORCOMP FCO28
ROTORCOMP L10028
ROTORCOMP L10168
ROTORCOMP L10183
ROTORCOMP PC201
ROTORCOMP PC21
ROTORCOMP PC32/1
ROTORCOMP PER168
ROTORCOMP PER17K
ROTORCOMP PER183
ROTORCOMP PER211
ROTORCOMP PER28
RYCO Z63
SAVARA 9.18.128.11
SAVARA SO 128
SAVARA SO 335
SAVARA SO 592
SCHUPP / SF FILTER SP 4120
SCHUPP / SF FILTER SP 4215
SCHUPP / SF FILTER SP 4351
SCHUPP / SF FILTER SP 4397
SCHUPP / SF FILTER SP 4640/30
SCHUPP / SF FILTER SP 4911
SCHUPP / SF FILTER SP 5214
SOFIMA S 3291 R
SOFIMA S 3417 R
SOFIMA S 3436 R
SOFIMA S 3462 R
SOFIMA S 4220 R
SOFIMA S 8540 R
SOPARIS CV 394
SOPARIS CV 395
SOTRAS SH8118
SPIDAN MOF 59 X
SPIDAN MOF 78 X
TECALEMIT FB 5303
TECALEMIT FB 5321
TECNECO OL 130
TECNECO OL 195
TECNECO OL 224
TECNECO OL 640
TJ FILTERS FB 5303
TUTELA (WEBER) 01
Tecnocar R 11
Tecnocar R 130
Tecnocar R 195
Tecnocar R 224
Tecnocar R326
Tecnocar R 640
Teho 4073
Teho 4145
Teho OK 145
Teho OK 75
UFI 23 130 02
UFI 23 131 00
UFI 23 291 00
UFI 23 417 00
UFI 2342900
UFI 23 436 00
UFI 23 462 00
UNIPART GFE 244
UNIPART GFE 352
Unico LI 7123/15
Unico LI 7123/21
Unico LI 7123/25
Unico LI 7123/30
Unico LI 793/4
Unico LI 8119
VALTRA-VALMET 835362570
VALTRA-VALMET V836867591
Vaico 10-0316
Vaico 10-0320
Vaico 20-0382
Vaico V10-0320
Vaico V20-0382
Valeo 586018
Valeo 586029
Valeo 586081
WEBASTO 11114845B
WIX (EUROPE) WL7071
WIX (EUROPE) WL7073
WIX (EUROPE) WL7110
WIX (EUROPE) WL7217
WYTWORNIA FILTROW PZL PP-461
WYTWORNIA FILTROW PZL PP-472
YAMZ engines 100320
YAMZ engines 200382
YAMZ engines 2801176
YAMZ engines 1000108955
YAMZ engines ML-5552
YAMZ engines ML-5833
YAMZ engines NO 011880
YAMZ engines SH 8118
YAMZ engines SO 7022
YAMZ engines SO 7190





AUDI 100 (43, 44, 4A, C1-C4) 2.0 E 16V ACE 101 137 01.1992-06.1994
AUDI 100 (43, 44, 4A, C1-C4) 2.6 E ABC 110 150 03.1992-06.1994
AUDI 100 (43, 44, 4A, C1-C4) 2.6 V6 ACZ 102 139 07.1993-06.1994
AUDI 100 (43, 44, 4A, C1-C4) 2.8 E AAH 128 174 12.1990-06.1994
AUDI 100 (43, 44, 4A, C1-C4) S4 2.2 Turbo AAN 169 230 08.1991-06.1994
AUDI 100 Quattro (44Q,4A,C3,C4) 2.6 E ABC 110 150 04.1992-06.1994
AUDI 100 Quattro (44Q,4A,C3,C4) 2.8 E AAH 128 174 12.1990-06.1994
AUDI 200 Quattro (44Q) 2.3 20V Kat. 3B 162 220 03.1989-12.1990
AUDI 200 Quattro (44Q) 2.3 20 V Avant 3B 162 220 07.1989-12.1990
AUDI 80 (80-89, 8A/C, B1-B4) 2.2 Turbo ADU 232 316 03.1994-05.1995
AUDI 80 (80-89, 8A/C, B1-B4) 2.2 S2 ABY 169 230 02.1993-12.1994
AUDI 80 (80-89, 8A/C, B1-B4) 2.0 E 16V ACE 103 140 08.1992-02.1996
AUDI 80 (80-89, 8A/C, B1-B4) 2.6 E ABC 110 150 07.1992-02.1996 chassis no. to 8C-S-025 820
AUDI 80 (80-89, 8A/C, B1-B4) 2.8 E AAH 128 174 09.1991-02.1996 chassis no. to 8C-S-025 820
AUDI 80 (80-89, 8A/C, B1-B4) 2.0 16V 6A 101 137 03.1990-09.1991
AUDI 80 Quattro (85Q,89Q,8A/C,B4) 2.0 E 16V 6A 101 137 03.1990-08.1991
AUDI 80 Quattro (85Q,89Q,8A/C,B4) 2.0 16V ACE 103 140 04.1992-12.1994
AUDI 80 Quattro (85Q,89Q,8A/C,B4) 2.0 16V Avant ACE 103 140 12.1992-07.1995
AUDI 80 Quattro (85Q,89Q,8A/C,B4) 2.6 ABC 110 150 06.1992-12.1994 chassis no. to 8C-S-025 820
AUDI 80 Quattro (85Q,89Q,8A/C,B4) 2.6 E Avant ABC 110 150 07.1992-05.1995 chassis no. to 8C-S-025 820
AUDI 80 Quattro (85Q,89Q,8A/C,B4) 2.8 AAH 128 174 09.1991-12.1994 chassis no. to 8C-S-025 820
AUDI 80 Quattro (85Q,89Q,8A/C,B4) 2.8 E Avant AAH 128 174 08.1992-05.1995 chassis no. to 8C-S-025 820
AUDI 80 Quattro (85Q,89Q,8A/C,B4) 2.2 S2 Turbo Avant ABY 169 230 02.1993-05.1995
AUDI 90 (81,85,89,8A, B2,B3) 2.3 E 20 V 7A 123 167 04.1990-07.1991
AUDI 90 (81,85,89,8A, B2,B3) 2.3 E 20 V Quattro 7A 123 167 04.1990-09.1991
AUDI 90 (81,85,89,8A, B2,B3) 2.3 E 20 V 7A 125 170 08.1988-07.1991
AUDI 90 (81,85,89,8A, B2,B3) 2.3 E 20 V Quattro 7A 125 170 06.1988-09.1991
AUDI A3 (8L) 1.8 S3 BAM 165 225 09.2001-05.2003
AUDI A3 (8L) 1.6 AEH/AKL/APF 74 100 12.1996-05.2003
AUDI A3 (8L) 1.8 20V AGN/APG 92 125 09.1996-05.2003
AUDI A3 (8L) 1.8 20V Turbo AGU/AQA/ARX/ARZ/AUM 110 150 12.1996-05.2003
AUDI A3 (8L) 1.8 T Quattro 20V AJQ/APP/ARY/AUQ 132 180 10.1998-05.2003
AUDI A3 (8L) 1.8 S3 AMK/APY 154 210 03.1999-09.2001
AUDI A3 (8L) 1.8 T Quattro AGU/AQA 110 150 12.1996-05.2003
AUDI A3 (8L) 1.6 AVU 75 102 06.2000-05.2003
AUDI A3 + Cabriolet (8P) 1.6 BGU 75 102 05.2003-->
AUDI A4 (8D, B5) 1.6 ADP/AHL/ANA/ARM 74 100 01.1995-09.2001
AUDI A4 (8D, B5) 1.6 ALZ 75 102 06.2000-09.2001
AUDI A4 (8D, B5) 1.8 Turbo AJL 132 180 12.1997-09.2001
AUDI A4 (8D, B5) 1.8 20V ADR/APT/ARG 92 125 01.1995-09.2001
AUDI A4 (8D, B5) 1.8 20V AFY 85 115 04.1995-09.2001
AUDI A4 (8D, B5) 1.8 20V Turbo AEB/ANB/APU/ARK/AWT 110 150 01.1995-09.2001 engine code AEB, ANB, APU, ARK
AUDI A4 (8D, B5) 2.7 RS4 quattro ASJ/AZR 280 380 06.2000-09.2001
AUDI A4 + Cabriolet (8E/8H, B6+B7) 1.6 ALZ 75 102 01.2001-->
AUDI A4 + Cabriolet (8E/8H, B6+B7) 2.0 FSI AWA 110 150 07.2002-01.2005
AUDI A4 + Cabriolet (8E/8H, B6+B7) 2.0 ALT 96 130 11.2000-->
AUDI A4 + Cabriolet (8E/8H, B6+B7) 1.8 T AVJ 110 150 11.2000-07.2002
AUDI A4 + Cabriolet (8E/8H, B6+B7) 1.8 T AMB 125 170 07.2001-12.2004
AUDI A6 (4A/C4) 1.8 20V ADR 92 125 12.1995-02.1997
AUDI A6 (4A/C4) 2.0 AAE 74 101 06.1994-02.1997
AUDI A6 (4A/C4) 2.0 ABK 85 116 06.1994-02.1997
AUDI A6 (4A/C4) 2.0 16V ACE 103 140 06.1994-02.1997
AUDI A6 (4A/C4) 2.3 AAR 98 133 06.1994-12.1995
AUDI A6 (4A/C4) 2.6 V6 ABC 110 150 06.1994-02.1997 chassis no. to 4A-S-026 713
AUDI A6 (4A/C4) 2.8 V6 AAH 128 174 06.1994-02.1997 chassis no. to 4A-S-026 713
AUDI A6 (4A/C4) 2.2 Turbo (S6) AAN 169 230 06.1994-07.1997
AUDI A6 (4B/C5) 1.8 T AJL 132 180 12.1997-10.2000
AUDI A6 (4B/C5) 1.8 AFY 85 116 05.1997-05.2005
AUDI A6 (4B/C5) 2.0 20V ALT 96 130 05.2001-05.2005
AUDI A6 (4B/C5) 4.2 V8 RS6 BCY 331 450 06.2002-10.2004
AUDI A6 (4B/C5) 4.2 V8 RS6 Plus BRV 352 480 04.2004-10.2004
AUDI A6 (4B/C5) 1.8 AJP/AQE/ARH 92 125 07.1997-06.2001
AUDI A6 (4B/C5) 1.8 T AEB/ANB/APU/ARK 110 150 01.1997-05.2005 engine code AEB/ANB/APU/ARK/AWL
AUDI A6 Quattro (4B/C5) 1.8 T AEB/ANB/APU/ARK 110 150 02.1997-05.2005
AUDI A6 Quattro (4B/C5) 1.8 T AJL 132 180 12.1997-05.2005
AUDI A8 (4D) 2.8 AAH 128 174 03.1994-03.1996 chassis no. to 4D-S 000 496
AUDI Cabriolet (8G, B4) 2.0 16V ACE 103 140 06.1995-10.2000
AUDI Cabriolet (8G, B4) 2.0 E ABK 85 115 01.1993-10.2000
AUDI Cabriolet (8G, B4) 2.6 E ABC 110 150 06.1993-12.1996 chassis no. to 8G-S-001 302
AUDI Cabriolet (8G, B4) 2.8 E AAH 128 174 11.1992-10.2000 chassis no. to 8G-S-001 302
AUDI Cabriolet (8G, B4) 1.8 20V ADR 92 125 04.1997-10.2000
AUDI Cabriolet (8G, B4) 2.6 V6 ACZ 102 139 05.1995-10.2000 chassis no. to 8G-S-001 302
AUDI Coupe (81, 85, 89, 8B) 2.2 Turbo RR 162 220 08.1989-07.1991
AUDI Coupe Quattro (81,85,89,8B) 2.3 E 20V 7A 125 170 08.1988-12.1996
AUDI Coupe Quattro (81,85,89,8B) 2.2 S2 ABY 169 230 10.1992-01.1997
AUDI Coupe Quattro (81,85,89,8B) 2.2 S2 3B 162 220 09.1990-09.1992
AUDI Coupe Quattro (81,85,89,8B) 2.8 E AAH 128 174 08.1991-01.1997 chassis no. to 8B-S-000 544
AUDI Coupe Quattro (81,85,89,8B) 2.6 E ABC 110 150 08.1992-01.1997 chassis no. to 8B-S-000 544
AUDI Coupe Quattro (81,85,89,8B) 2.3 NG 100 136 10.1988-07.1994
AUDI Coupe Quattro (81,85,89,8B) 2.0 16V ACE 103 140 08.1992-01.1997
AUDI Coupe Quattro (81,85,89,8B) 2.0 ABK, PS, AAD, 3A 85 115 09.1991-01.1997
AUDI Coupe Quattro (81,85,89,8B) 2.0 16V 6A 101 137 01.1992-07.1992
AUDI TT I (8N) 1.8 Turbo AUM 110 150 01.2001-10.2005
AUDI TT I (8N) 1.8 Turbo BVP 120 163 09.2005-08.2006
AUDI TT I (8N) 1.8 20V Sport Turbo BFV 177 240 04.2005-08.2006
AUDI TT I (8N) 1.8 20V Turbo AJQ/APP/ARY/AUQ 132 180 10.1998-10.2005
AUDI TT I (8N) 1.8 20V Turbo AMU/APX/BAM 165 224 10.1998-08.2006
AUDI TT I (8N) 1.8 20V Turbo ATC, AWP 132 180 08.2002-10.2005
AUDI TT I (8N) 1.8 20V Turbo BVR 140 190 09.2005-08.2006
BERTOLINI Macchine Agricole 2042, TA 5000 Lomb. 11LD626-3
BERTONE Freeclimber 2.0 BMW M20 B20 95 129 12.1990-12.1993
BERTONE Freeclimber 2.7 BMW M20 B27 95 129 12.1990-12.1993
BMW 3 (E21) 318i M 10 B 18 77 105 11.1979-08.1982 with air-condition
BMW 3 (E21) 320/6 M 20 B 20 90 122 09.1977-08.1982
BMW 3 (E21) 320i M 10 B 20 92 125 10.1975-08.1977
BMW 3 (E21) 323i M 20 B 23 105 143 01.1978-08.1982
BMW 3 (E30) 318i M 10 B 18 77 105 09.1982-08.1987 with air-condition
BMW 3 (E30) 318i M 10 B 18 75 102 12.1984-08.1988 with air-condition
BMW 3 (E30) 320i 110 150 12.1985-06.1990
BMW 3 (E30) 320i M 20 B 20 92 125 09.1982-12.1985
BMW 3 (E30) 320i M 20 B 20 95 129 12.1985-06.1991
BMW 3 (E30) 320i Cabrio M 20 B 20 95 129 09.1987-10.1993
BMW 3 (E30) 320i Touring M 20 B 20 95 129 01.1988-12.1991
BMW 3 (E30) 323i M 20 B 23 102 139 09.1982-08.1983
BMW 3 (E30) 323i M 20 B 23 110 150 09.1983-08.1986
BMW 3 (E30) 325 e M 20 B 27 (Kat) 90 122 10.1983-12.1988
BMW 3 (E30) 325 e M 20 B 27 95 129 01.1985-08.1987
BMW 3 (E30) 325i M 20 B 25 (Kat.) 125 170 12.1986-06.1991
BMW 3 (E30) 325i M 20 B 25 126 171 09.1983-11.1989
BMW 3 (E30) 325i Cabrio M 20 B 25 (Kat.) 125 170 09.1987-10.1993
BMW 3 (E30) 325i Cabrio M 20 B 25 126 171 12.1985-12.1987
BMW 3 (E30) 325i Touring M 20 B 25 (Kat.) 125 170 07.1987-03.1993
BMW 3 (E30) 325i X M 20 B 25 (Kat.) 125 170 12.1986-08.1991
BMW 3 (E30) 325i X M 20 B 25 126 171 03.1986-12.1987
BMW 3 (E30) 325i X Touring M 20 B 25 (Kat.) 125 170 06.1988-10.1993
BMW 5 (E12) 520/6 M 20 B 20 90 122 09.1977-05.1981
BMW 5 (E28) 518i M 10 B 18 77 105 09.1983-12.1987 with air-condition
BMW 5 (E28) 520i M 20 B 20 95 129 08.1985-12.1987
BMW 5 (E28) 520i M 20 B 20 92 125 06.1981-12.1987
BMW 5 (E28) 520i M 20 B 20 110 150 12.1986-06.1990
BMW 5 (E28) 525 e M 20 B 27 95 129 12.1984-12.1987
BMW 5 (E28) 525 e M 20 B 27 92 125 05.1983-12.1987
BMW 5 (E28) 525 e M 20 B 27 (Kat) 90 122 09.1981-12.1987
BMW 5 (E34) 520i M 20 B 20 95 129 01.1988-08.1991
BMW 5 (E34) 525i M 20 B 25 (Kat.) 125 170 01.1988-08.1991
BMW ALPINA B. BOVENSIEPEN B3 (E30) 2.7, 2.7 4WD 150 204 09.1987-06.1992
BMW ALPINA B. BOVENSIEPEN C1 (E21) 2.3 125 170 03.1980-07.1982
BMW ALPINA B. BOVENSIEPEN C1 (E30) 2.3 125 170 08.1983-11.1985
BMW ALPINA B. BOVENSIEPEN C1 (E30) 2.5 140 190 10.1986-06.1988
BMW ALPINA B. BOVENSIEPEN C2 (E30) 2.5 136 185 07.1985-03.1988
BMW ALPINA B. BOVENSIEPEN C2 (E30) 2.7 150 204 03.1987-08.1987
BMW ALPINA B. BOVENSIEPEN C2 (E30) 2.7, 2.7 4WD 154 209 02.1986-07.1987
BMW ALPINA B. BOVENSIEPEN Roadster (Z1) 2.7 147 200 08.1990-09.1991
BMW MARINE POWER D-Serie D636TAW 180
BMW MARINE POWER D-Serie D35
BMW MARINE POWER D-Serie D50
BMW Z1 2.5 M 20 B 25 (Kat.) 125 170 11.1988-06.1991
BOBCAT 400-Serie 442
BOBCAT 700-Serie 732 Deutz
BOBCAT 800-Serie 873 Deutz BF 4M1011F 73,5
BOBCAT 800-Serie 863
BOBCAT 800-Serie 863G
BOBCAT 800-Serie 864
BOBCAT 800-Serie 864G
BOBCAT 800-Serie 873G
BOBCAT 800-Serie 883
BOBCAT A-Serie (Unilader / Uniloaders) 220
BOBCAT A-Serie (Unilader / Uniloaders) 300
BOBCAT S-Serie (Unilader / Uniloaders) S250
BOBCAT T-Serie (Kompaktraupenlader / Compact Track Loaders) T200
BOBCAT X-Serie (Minibagger / Mini Excavators) X 442 72
BUKH DV-Serie 10
BUKH DV-Serie 20
BUKH DV-Serie 24
BUKH DW-Serie 20
BUKH GH-Serie 130
BUSCH VACUUMPUMPEN R-Serie 5.025-E
BUSCH VACUUMPUMPEN R-Serie 5.040-E
BUSCH VACUUMPUMPEN R-Serie 5.063-E
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 0040 OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 0063 F OE no. 531000002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 0100 F OE no. 531000002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 025 OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 025 B OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 025 C OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 025 E OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 040 B OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 040 C OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 040 E OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 055 C OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 055 E OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 063 B OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 063 C OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 063 E OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 100 OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 100 B OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 100 C OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 100 E OE no. 531002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 RA 0025 F OE no. 531000002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 RA 0040 F OE no. 531000002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 RA 0063 F OE no. 531000002
BUSCH VACUUMPUMPEN Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated R 5 RA 0100 F OE no. 531000002
CASE (CNH GLOBAL) 21-Serie (Radlader / Wheel Loaders) 121 D Deutz F4M2011 60 08.2002-12.2005
CASE (CNH GLOBAL) 21-Serie (Radlader / Wheel Loaders) 221 D Deutz F4M2011 61 08.2002-->
CASE (CNH GLOBAL) 21-Serie (Radlader / Wheel Loaders) 121 E Deutz F4M2011 57 03.2007-->
CASE (CNH GLOBAL) 21-Serie (Radlader / Wheel Loaders) 21 D Perkins 704.30 53 08.2002-12.2005
CASE (CNH GLOBAL) 21-Serie (Radlader / Wheel Loaders) 21 Deutz F4M2011 54 01.2006-03.2008
CLAAS Scorpion (Teleskoplader / Telehandlers) 6030 Deutz-Dieselmotor TCD2010 L4 120 OE no. 0117 4416
DESTA D (G) - Serie G 12 VW ADF 1.8 38 01.2000-->
DESTA D (G) - Serie G 16 VW ADF 1.8 38 01.2000-->
DESTA D (G) - Serie G 20 VW ADF 1.8 38 01.2000-->
DESTA MV - Serie 12 C VW ADF 1.8 38 01.2000-->
DESTA MV - Serie 16 C VW ADF 1.8 38 01.2000-->
DESTA MV - Serie 20 C VW ADF 1.8 38 01.2000-->
DEUTZ AG (ENGINES) 1008F-Serie F2M 1008F 04.2001-->
DEUTZ AG (ENGINES) 1008F-Serie F3M 1008F 04.2001-->
DEUTZ AG (ENGINES) 1008F-Serie F4M 1008F 04.2001-->
DEUTZ AG (ENGINES) 1011-Serie F2L/M 1011 10.1988-->
DEUTZ AG (ENGINES) 2009-Serie TD2009 L4 67
DEUTZ AG (ENGINES) 2011-Serie F2L/M 2011 04.2001-->
DEUTZ AG (ENGINES) 2011-Serie F3L/M 2011 04.2001-->
DEUTZ AG (ENGINES) 2011-Serie BF3L/M 2011 04.2001-->
DEUTZ AG (ENGINES) 2011-Serie F4L/M 2011 04.2001-->
DEUTZ AG (ENGINES) 2011-Serie BF4L/M 2011 04.2001-->
DEUTZ AG (ENGINES) 2011-Serie D 2011 L04
DEUTZ AG (ENGINES) 208-Serie F1L 208
DEUTZ AG (ENGINES) 208-Serie F2L 208F
DEUTZ AG (ENGINES) 410-Serie A/F1L 410 01.1967-->
DEUTZ AG (ENGINES) 410-Serie A/F2L 410 01.1967-->
DEUTZ AG (ENGINES) 411-Serie F1L 411 01.1970-->
DEUTZ AG (ENGINES) 411-Serie F2L 411 01.1970-->
DEUTZ AG (ENGINES) 511-Serie F2L 511 01.1978-->
DEUTZ AG (ENGINES) 511-Serie F2L 511 D 01.1978-->
DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR) 6-Serie 6040 HTS DEUTZ TCD L6 250 OE no. 0117 4416
DOPPSTADT Trac 80 Deutz BF4L 1011F 72 01.1999-->
FERRARI F. TRACTORS 1100-Serie 1100, 1100 DT Lomb. 9LD561
FERRARI F. TRACTORS 1300-Serie 1300 DT Lomb. 8LD665
FERRARI F. TRACTORS 40-Serie 42 Sicar Lombard. 11LD626/3
FERRARI F. TRACTORS 90-Serie 95, 95 RS Lomb. LDA 914
FERRARI F. TRACTORS 90-Serie 94 LT Lomb. 8LD665/2
FORD Galaxy I 1.9 TDI AHU/ANU/1Z 66 90 02.1996-05.2006
FORD Galaxy I 1.9 TDI AFN, AVG 81 110 08.1997-05.2000
GEHL 1000-Serie 4835 44
GEHL 1000-Serie 5635 Series II BF4M1011F
GEHL MB-Serie 135 Deutz 2FL 208F 18 01.1987-->
GEHL SL-Serie 4640 Deutz TD2009 46
GEHL SL-Serie 4640 Turbo Deutz TD2009 60
GEHL SL-Serie 5640 E Turbo Deutz BF4M 2011 82
GEHL SL-Serie 6640 E Deutz BF4M 2011 82
GEHL SL-Serie 5240 Deutz TD2009 61
GEHL SL-Serie 4635DX BF3M1011F Deutz
GEHL SL-Serie 4635SX F3M1011F Deutz
GEHL SL-Serie 4640 F3M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4640E F3M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4640E (EU) F3M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4640 F3M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4640E F3M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4640E (EU) F3M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4640 BF3M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4640E BF3M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4640E (EU) Turbo BF3M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4640 BF3M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4640E BF3M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4640E (EU) Turbo BF3M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4835DX BF3M1011F Deutz
GEHL SL-Serie 4835SX BF3M1011F Deutz
GEHL SL-Serie 4840 F4M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 4840 F4M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 5635DX F4M1011F Deutz
GEHL SL-Serie 5635DXT BF4M1011F Deutz
GEHL SL-Serie 5635SX F4M1011F Deutz
GEHL SL-Serie 5635SXT BF4M1011F Deutz
GEHL SL-Serie 5640 F4M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 5640E F4M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 5640 (EU) F4M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 5640E F4M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 5640E (EU) F4M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 6635DX BF4M1011F Deutz
GEHL SL-Serie 6635SX BF4M1011F Deutz
GEHL SL-Serie 6640 BF4M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 6640E BF4M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 6640 (EU) BF4M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 6640E BF4M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 6640E (EU) BF4M2011F Deutz
GEHL SL-Serie 1510 Onan B43M/B48M 14
GEHL SL-Serie 4840 / 4840E F4M2011F from chassis no. 408501 bis FG.-Nr. 408500
GEHL SL-Serie 4640 / 4640E F3M2011 from chassis no. 307901 bis FG.-Nr. 307900
GEHL SL-Serie 5640 / 5640E BF4M2011F from chassis no. 506601 bis FG.-Nr. 506600
GEHL SL-Serie 6640 / 6640E BF4M2011F from chassis no. 605501 bis FG.-Nr. 605500
GIANT (TOBROCO MACHINES) V-Serie V761T DEUTZ 77 OE no. 01174416
GOLDONI TRACTORS 10-Serie 26 RS (Euro) Lomb. 9LD 561-2 26 01.2000-->
GOLDONI TRACTORS 10-Serie 30 RS (Euro) Lomb. 9LD 626-2 30 01.2000-->
GOLDONI TRACTORS 10-Serie 45 RS (Euro) Lomb. LDA 625-3 42 01.2000-->
GOLDONI TRACTORS 3000-Serie 3445 Lombardini
GOLDONI TRACTORS 900-Serie 933 DT/RS Lombardini LDA914
HOLDER TRAKTOREN A-Serie 5.58, 5.58 Portal Deutz BF3L 1011FL 55 05.2001--> some models Elementhφhe/height 93mm
HOLDER TRAKTOREN C-Serie 3.55 Deutz BF3L 1011 55 08.2002-->
HOLDER TRAKTOREN C-Serie 9800 Dual Deutz BF4M 1011 83 06.1999-->
J.C.B. (J.C. BAMFORD) 8000 (Minibagger / Mini Excavators) 8016 Perkins 404D-22 Tier 3 19 01.2008-->
JAGUAR S-Type (CCX) 3.0 V6 AJ-V6 175 238 01.1999-->
JENBACHER WERKE KOMPRESSOREN JW-Serie' 200 Deutz F2L 208 18
KRAMER ALLRAD (NEUSON-KRAMER) 300-Serie 320 Deutz F4L 1011FT 60 01.2000-->
KRAMER ALLRAD (NEUSON-KRAMER) 300-Serie 316 Deutz F4M 1011F 58 01.1999-->
KRAMER ALLRAD (NEUSON-KRAMER) 400-Serie 420 Deutz BF4L 1011FT 66 01.2000-->
KRAMER ALLRAD (NEUSON-KRAMER) 700-Serie 750 Deutz F4M2011 60 01.2004-->
KRAMER ALLRAD (NEUSON-KRAMER) 900-Serie 950 Deutz BF4M2011 76 01.2005-->
KRIEGER TRAKTOREN K-Serie 70 A Deutz BF4L2011 01.2004-->
KRIEGER TRAKTOREN K-Serie 50, 50A Deutz F4M 1011 50 01.1997-->
KRIEGER TRAKTOREN K-Serie 60, 60A Deutz BF4M 1011 60 01.1997-->
KRIEGER TRAKTOREN K-Serie 70, 70A Deutz BF4M 1011 70 01.1997-->
LEYBOLD Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated SOGEVAC SV 180 OE no. 71018858
LEYBOLD Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated SOGEVAC SV 200 OE no. 71018858
LEYBOLD Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated SOGEVAC SV 280 OE no. 71018858
LEYBOLD Rotary vane vacuum pump, oil-lubricated SOGEVAC SV 300 OE no. 71018858
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 507 01.2000--> some models Type 1109 & 1110
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 508 Deutz BF4L1011F 67 01.2000-->
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 509 Deutz BF4L1011F 71 01.1995-->
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 504 Deutz F3L1011 39 01.1995-12.2000 from chassis no. 501
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 506 Deutz BF4L1011FT from chassis no. 2913
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 506 Deutz D2011 L04 W from chassis no. 26361
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 510 Deutz TD2011 L04 W
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 508 from chassis no. 2913->
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 508 from chassis no. 26369->
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 509 from chassis no. 2913->
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 509
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 508 Deutz BF4L1011 60 01.1987--> some models L->2913
LIEBHERR L 500 (Radlader / Wheel Loaders) L 508 Deutz F3L 913 some models L->2913
LIEBHERR R/A 300 (Hydraulikbagger / Hydraulic Excavators) R 308 / A 308 Deutz BF4M 1011F 72 01.1996-11.2003
LINDE H10-Serie 12 T VW ADF LPG 37
LINDE H10-Serie 16 T VW BEF LPG 38
LINDE H10-Serie 18 T VW BEF LPG 38
LINDE H10-Serie 14 T VW BEF LPG 38
LINDE H50-Serie H50 BR396 03.2008-->
LINDE H60-Serie H60 BR396
LINDE H70-Serie H70 BR396
LINDE H80-Serie H80/H80-900/H80-1100 BR396
LOMBARDINI ENGINES LD-Serie 9LD625.2
LOMBARDINI ENGINES LDA 900-Serie 904
LOMBARDINI ENGINES LDA 900-Serie 914
MASSEY-FERGUSON TRAKTOREN 9400-Serie 9407 S Xtra DEUTZ Tier 4 122 OE no. 01174416
O+K ORENSTEIN + KOPPEL (CNH) L-Serie 4 Deutz F2L 411/511 25 01.1974--> partly/or
O+K ORENSTEIN + KOPPEL (CNH) MH/RH-Serie 1.1 Deutz F2L 208F 16 01.1988-->
REFORM-WERKE Metrac 1000-Serie 2002 Lomb. LDA904/914
REFORM-WERKE Muli-Serie (Transporter) 33 Lombardini
SCHAEFF SCL-Serie 515 Deutz F4L 1011 50 08.1999-->
SCHAEFF SKL-Serie 824 Deutz F4L 2011 50 02.2002-->
SCHAEFF SKL-Serie 834 Deutz F4L 2011 60 02.2002-->
SCHAEFF SKL-Serie 844 S Deutz BF 4M 2011 73
SCHAEFF SKS-Serie 634 Deutz F4M 2011 08.2002-->
SEAT Alhambra I (7V) 2.0i ADY, ATM 85 115 04.1996-->
SEAT Alhambra I (7V) 1.9 TDI AFN, AVG 81 110 08.1996-06.2000
SEAT Alhambra I (7V) 2.0i ABF 110 150 08.1996-06.2000
SEAT Alhambra I (7V) 1.8 T 20V AJH, AWC 110 150 10.1998-->
SEAT Altea / Altea XL / Freetrack 1.6 BGU, BSE, BSF 75 102 04.2004-->
SEAT Cordoba I 1.6i AFT 74 101 04.1996-06.1999
SEAT Cordoba I 1.6i ABU, AEE, ALM, 1F 55 75 10.1994-06.1999 engine code 1F
SEAT Cordoba I 1.8i ABS, ACC, ADZ 66 90 10.1994-06.1999
SEAT Cordoba I 1.8 GTi 16V ADL 95 129 10.1993-06.1999
SEAT Cordoba I 1.9 TDI AFN 81 110 09.1996-06.1999
SEAT Cordoba I 2.0 GTi AGG, 2E 85 116 10.1993-06.1999
SEAT Cordoba I 2.0i 16V ABF 110 150 08.1996-06.1999
SEAT Cordoba II 1.6i AEH, AUR 74 101 06.1999-12.2002
SEAT Cordoba II 1.8 T 20V AQX 115 156 06.1999-12.2002
SEAT Cordoba III 2.0 AZL, BBX 85 115 03.2003-->
SEAT Exeo 1.6 ALZ 75 102 02.2009-->
SEAT Ibiza II 1.4 GLX ABD/AEX/AKV/APQ 44 60 09.1993-08.1999 engine code ABD
SEAT Ibiza II 1.6i 1F 55 75 05.1994-08.1999
SEAT Ibiza II 1.6i ABU/AEE/ALM/1F 55 75 03.1993-08.1999 engine code 1F
SEAT Ibiza II 1.6i AFT 74 101 04.1996-08.1999
SEAT Ibiza II 1.8 GTi 16V ADL 95 129 11.1993-08.1999
SEAT Ibiza II 1.8 ACC, ABS, ADZ 66 90 03.1993-08.1999
SEAT Ibiza II 2.0i AGG, 2E 85 116 03.1993-08.1999
SEAT Ibiza II 1.9 TDI AFN 81 110 09.1996-08.1999
SEAT Ibiza II 2.0i 16V ABF 110 150 08.1996-08.1999
SEAT Ibiza III 1.6 16V AEH, AKL, APF 74 100 08.1999-02.2002
SEAT Ibiza III 1.8 T 20V AQX 115 156 08.1999-02.2002
SEAT Ibiza IV 2.0 AZL, BBX 85 115 05.2003-->
SEAT Ibiza IV 1.8 T 20V FR BJX, BKV 110 150 02.2004-->
SEAT Ibiza IV 1.8 T Cupra BBU, BLZ 132 180 05.2004-->
SEAT Ibiza V 2.0 CEKA 85 115 09.2008-->
SEAT Inca 1.6i 1F 55 75 11.1995-10.2000
SEAT Leon I 1.8 20V Cupra R AMK 154 210 01.2002-10.2005
SEAT Leon I 1.8 20V Cupra R BAM 165 225 05.2003-10.2005
SEAT Leon I 1.6 BFQ 75 102 10.2005-->
SEAT Leon I 1.6 AEH, AKL, APF 74 100 11.1999-10.2005
SEAT Leon I 1.8 20V AGN, APG 92 125 11.1999-10.2005
SEAT Leon I 1.8 20V Turbo APP 132 180 11.1999-10.2005
SEAT Leon II 1.6 BSE, BSF 75 102 08.2005-->
SEAT Toledo I 1.6 EZ 54 73 05.1991-03.1999
SEAT Toledo I 1.6 1F 52 71 05.1991-03.1999
SEAT Toledo I 1.6 1F 55 75 05.1991-03.1999
SEAT Toledo I 1.8 RP 65 88 05.1991-03.1999
SEAT Toledo I 1.8 16V KR 98 133 05.1991-03.1999
SEAT Toledo I 1.8 16V PL 92 125 05.1991-03.1999
SEAT Toledo I 1.8 GL,GLX ADZ 66 90 11.1993-03.1999
SEAT Toledo I 2.0 AGG 85 116 05.1991-03.1999
SEAT Toledo I 2.0 16V ABF 110 150 11.1993-03.1999
SEAT Toledo I 1.6i AFT 74 100 11.1996-03.1999
SEAT Toledo I 1.9 TDI AFN 81 110 11.1996-03.1999
SEAT Toledo II 1.8 20V Turbo AUQ 132 180 07.2002-->
SEAT Toledo II 1.6 AEH, AKL 74 100 03.1999-12.2000
SEAT Toledo II 1.8 20V AGN, APG 92 125 03.1999-->
SEAT Toledo III 1.6 BGU, BSE, BSF 75 102 11.2004-->
SKODA Fabia I (6Y2, 6Y3, 6Y5) 2.0 AQY, AZL 85 115 09.1999-->
SKODA Octavia I 1.6 AEH, AFT, AKL 74 101 05.1997-11.2000
SKODA Octavia I 1.8 T AEB/AGU/ARX/AUM/AUQ 110 150 08.1997-09.2004
SKODA Octavia I 1.8 20V AGN 92 125 09.1996-09.2004
SKODA Octavia I 2.0 AEG/APK/AQY/AZH/AZJ 85 115 04.1999-09.2004
SKODA Octavia I 2.0 ATF 88 120 01.2000-09.2004
SKODA Octavia I 1.6 AVU, BFQ 75 102 09.2000-->
SKODA Octavia I 1.8 T RS AUQ 132 180 01.2001-->
SKODA Octavia II 1.6 16V BGU, BSE, BSF 75 102 05.2004-->
SKODA Superb I (3U) 2.0 AZM 85 115 09.2001-09.2008
SKODA Superb I (3U) 1.8 20V Turbo AWT 110 150 09.2001-09.2008 chassis no. to 3U-5-0823 231
SVW SHANGHAI VW Santana 2000 1.8 2VQS 06.1995--> partly/or
SVW SHANGHAI VW Santana 2000 1.8 2VLS 06.1995--> partly/or
VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L (Radlader / Wheel Loaders) L 20 B D3D-C-A-E1 56 07.2002-->
VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L (Radlader / Wheel Loaders) L 25 B D3D-C-B-E1 61 07.2002-->
VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L (Radlader / Wheel Loaders) ZL 402 C Deutz F3L 1011F 38 01.1997-->
VOLVO CONSTRUCTION EQUIPMENT L (Radlader / Wheel Loaders) ZL 502 C Deutz F4L 1011F 56 01.1997-->
VW Bora (1J2,1J6) 1.8 Turbo Sport Edition AUQ 132 180 03.2002-->
VW Bora (1J2,1J6) 2.0 AQY, AZH 85 115 10.1998-->
VW Bora (1J2,1J6) 1.6 AEH 74 100 10.1998-->
VW Bora (1J2,1J6) 1.8 AGN 92 125 10.1998-->
VW Bora (1J2,1J6) 1.6 AVU, BFG, BFQ 75 102 10.2000-->
VW Bora (1J2,1J6) 1.8 T 20V AGU/AGZ/ARX/AUM 110 150 10.2000-->
VW Caddy II (9K9, 9U7) 1.6 1F, AEE 55 75 11.1995-02.2004 engine code 1F
VW Caddy III (2KA, 2KB, 2KH, 2KJ) 1.6 BGU, BSE, BSF 75 102 02.2004-->
VW Caddy III (2KA, 2KB, 2KH, 2KJ) 2.0 EcoFuel BSX 80 109 04.2006-->
VW Caddy IV (2C) 1.6 BSF, CHGA (Bifuel/LPG) 102 10.2010-->
VW Caddy IV (2C) 2.0 EcoFuel BSX 109 10.2010-->
VW Caravelle (Multivan/Californ.) T4 1.9 TD ABL 50 68 10.1992-06.2003
VW Caravelle (Multivan/Californ.) T4 2.0 AAC 62 84 07.1990-06.2003
VW Caravelle (Multivan/Californ.) T5 2.0 AXA 85 115 05.2003-->
VW Corrado 1.8 16V KR 100 136 04.1989-07.1992
VW Corrado 1.8 G60 PG 118 160 09.1988-09.1993
VW Corrado 2.0i ADY 85 115 04.1993-12.1995
VW Corrado 2.0i 16V 9A 100 136 08.1991-12.1995
VW Golf Cabriolet III + IV (1E7) 1.6 AEK, AFT, AKS 74 101 10.1994-05.1998
VW Golf Cabriolet III + IV (1E7) 1.6 AFT, AKS 74 101 06.1998-->
VW Golf Cabriolet III + IV (1E7) 1.8 AAM 55 75 07.1993-05.1998
VW Golf Cabriolet III + IV (1E7) 1.8 ABS, ADZ 66 90 07.1993-05.1998
VW Golf Cabriolet III + IV (1E7) 1.8 AAM, ANN 55 75 06.1998-->
VW Golf Cabriolet III + IV (1E7) 1.8 ADZ, ANP 66 90 06.1998-->
VW Golf Cabriolet III + IV (1E7) 1.9 TDI AFN 81 110 07.1996-05.1998
VW Golf Cabriolet III + IV (1E7) 1.9 TDI AFN, AVG 81 110 06.1998-->
VW Golf Cabriolet III + IV (1E7) 2.0 2E, ADY, AGG, AKR 85 115 07.1993-05.1998
VW Golf Cabriolet III + IV (1E7) 2.0 AGG,AKR,AWF,AWG,ATU 85 115 06.1998-->
VW Golf II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 PG 118 160 04.1990-07.1991
VW Golf II (19E, 1G1) 1.8 Syncro G60 PG 118 160 08.1990-07.1991
VW Golf III (1H1, 1H5) 2.0 AEF 107 11.1991-07.1997
VW Golf III (1H1, 1H5) 1.8 ABS/ADZ 66 90 11.1991-04.1999
VW Golf III (1H1, 1H5) 1.6 AFT 74 101 07.1994-04.1999
VW Golf III (1H1, 1H5) 1.8 AAM, ANN 55 75 11.1991-04.1999
VW Golf III (1H1, 1H5) 1.9 TDI AFN 81 110 04.1996-04.1999
VW Golf III (1H1, 1H5) 2.0 Syncro AGG 85 115 08.1995-04.1999
VW Golf III (1H1, 1H5) 2.0 i, GTI 2E,ADY,AGG, ABA, AKR 85 115 11.1991-07.1997
VW Golf III (1H1, 1H5) 2.0 GTI 16V ABF 110 150 08.1992-07.1997
VW Golf IV (1J1, 1J5) 1.8 Turbo AUQ 132 180 09.2001-06.2007
VW Golf IV (1J1, 1J5) 1.6 AEH/AKL/APF 74 100 08.1997-06.2007
VW Golf IV (1J1, 1J5) 1.8 AGN 92 125 08.1997-06.2007
VW Golf IV (1J1, 1J5) 1.8 Turbo AGU, ARZ, AUM 110 150 08.1997-06.2007
VW Golf IV (1J1, 1J5) 2.0 APK, AQY, BEH 85 115 06.1998-06.2007
VW Golf IV (1J1, 1J5) 1.6 AVU, BFQ 75 102 10.2000-06.2007
VW Golf V / Golf Plus (1K1, 1K5, AJ5, 5M1, 521) 2.0 FSI BHY 115 156 08.2006-11.2008
VW Golf V / Golf Plus (1K1, 1K5, AJ5, 5M1, 521) 1.6 16V BGU, BSE, BSF 75 102 12.2003-->
VW Golf VI / Cabrio VI / Golf Plus (5K1/5, AJ5, 5M1, 517, 521) 2.0 TDI CBAA 100 136 10.2008-->
VW Jetta III (1K2) 1.6 16V BSE, BSF 75 102 07.2005-->
VW Jetta IV (162) 2.0 CBPA, CKJA 116 01.2011-->
VW New Beetle / New Beetle Cabrio 2.0 BEV, CBPA 115 07.2007-10.2010
VW New Beetle / New Beetle Cabrio 1.6 AYD, BFS 75 102 09.2000-->
VW New Beetle / New Beetle Cabrio 1.8 T AWP 132 180 06.2001-06.2004
VW New Beetle / New Beetle Cabrio 2.0 AEG,PK,QY,ZJ/BER,HP 85 115 06.1998-->
VW New Beetle / New Beetle Cabrio 1.8 T APH, AVC, AWU, AWV 110 150 06.1998-->
VW New Beetle / New Beetle Cabrio 1.6 AWH 74 100 10.1999-09.2000
VW Passat (3A2/5, 35I) 1.6 AEK, AFT 74 101 07.1994-05.1997
VW Passat (3A2/5, 35I) 1.8 ABS, ADZ, RP 66 90 02.1988-05.1997
VW Passat (3A2/5, 35I) 1.8 AAM 55 75 08.1990-05.1997
VW Passat (3A2/5, 35I) 1.8 G60 Syncro PG 118 160 08.1988-05.1997
VW Passat (3A2/5, 35I) 1.9 TDI AFN 81 110 03.1996-05.1997
VW Passat (3A2/5, 35I) 2.0 ADY, AGG, 2E 85 115 02.1990-05.1997
VW Passat (3A2/5, 35I) 2.0 ACX, AEP 79 107 03.1994-10.1996
VW Passat (3A2/5, 35I) 2.0 GT 16V 9A 100 136 08.1988-09.1993
VW Passat (3A2/5, 35I) 2.0 Syncro AGG, ADY, 2E 85 115 10.1990-05.1997
VW Passat (3A2/5, 35I) 2.0 16V ABF 110 150 01.1994-05.1997
VW Passat (3B2/3B5) 1.6 AHL, ANA 74 101 10.1996-12.2000
VW Passat (3B2/3B5) 1.8 ADR/APT/APW/ARG 92 125 10.1996-12.2000
VW Passat (3B2/3B5) 1.8 AFY 85 115 01.1997-11.2000
VW Passat (3B2/3B5) 1.8 T AEB, ANB, APU 110 150 10.1996-12.2000
VW Passat (3B2/3B5) 2.0 ASZ, AUZ, AVA 88 120 01.2000-11.2000
VW Passat (3B3/3B6) 1.8 APT 92 125 03.2003-03.2005
VW Passat (3B3/3B6) 1.6 ALZ 75 102 11.2000-09.2005
VW Passat (3B3/3B6) 1.8 T AWT 110 150 11.2000-09.2005
VW Passat (3B3/3B6) 2.0 AZM 85 115 11.2000-09.2005
VW Passat (3B3/3B6) 2.0 ALT 96 130 11.2001-09.2005
VW Passat (3C2/3C5) / Passat CC (357) 1.6 16V BSE, BSF 75 102 03.2005-->
VW Polo II (86C/CF) 1.3 G40 Coupe PY 85 115 01.1987-08.1990
VW Polo III (6N1/6V2/6V5) 1.6 (6V2/6V5) AFT 74 100 12.1995-09.1999
VW Polo III (6N1/6V2/6V5) 1.6 (6V2/6V5) 1F 55 75 11.1995-09.1999
VW Polo III (6N1/6V2/6V5) 1.8 (6V2/6V5) ADD 66 90 01.1997-09.1999
VW Polo III (6N1/6V2/6V5) 1.9 TDI (6V2/6V5) AFN 81 110 06.1998-09.1999
VW Polo III (6N1/6V2/6V5) 1.9 (6V2/6V5) AFN/ASV 81 110 05.1997-09.2001 engine code AFN
VW Polo III (6N2/6V2/6V5) 1.6 (6V2/6V5) AEH, AKL, APF, AUR 74 100 09.1999-11.2001
VW Polo III (6N2/6V2/6V5) 1.6 (6V2/6V5) ALM 55 75 10.1999-11.2001
VW Polo IV (9N) 2.0 BBX 115 09.2002-->
VW Polo IV (9N) 1.8 GTI BJX 110 150 09.2005-->
VW Polo IV (9N) 1.8 GTI BBU 132 180 06.2006-->
VW Sharan I (7M) 1.8 T 20V AJH, AWC 110 150 09.1997-->
VW Sharan I (7M) 1.9 TDI AFN, AVG 81 110 09.1996-03.2000
VW Sharan I (7M) 2.0 ADY, ATM 85 115 09.1995-->
VW Sharan I (7M) 2.0 ABF 110 150 08.1996-03.2000
VW Touran (1T) 1.6 16V BGU, BSE, BSF 75 102 08.2003-->
VW Touran (1T) 2.0 Eco-Fuel BSX 80 109 03.2006-->
VW Transporter/Bus (T4) 1.9 TD ABL 50 68 10.1992-06.2003
VW Transporter/Bus (T4) 2.0 AAC 62 84 07.1990-06.2003
VW Transporter/Bus (T5) 2.0 AXA 85 115 05.2003-->
VW Vento (1H2) 1.6 AFT 74 101 10.1994-10.1998
VW Vento (1H2) 1.8 AAM 55 75 11.1991-10.1998
VW Vento (1H2) 1.8 ABS/ADZ 66 90 11.1991-10.1998
VW Vento (1H2) 1.9 TDI AFN 81 110 04.1996-10.1998
VW Vento (1H2) 2.0 AGG, ABA, AKR, 2E 85 115 11.1991-10.1998
VW Vento (1H2) 2.0 16V ABF 110 150 01.1992-10.1998
WACKER NEUSON WL (Raddozer / Wheel Dozers) WL 50 Deutz BF4M2011 76
WACKER NEUSON WL (Raddozer / Wheel Dozers) WL 55 Deutz BF4M2011 76
WACKER NEUSON WL (Raddozer / Wheel Dozers) WL 48 Deutz BF4M2011 58
WACKER NEUSON WL (Raddozer / Wheel Dozers) WL 37 Deutz BF4M2011 76
WEIDEMANN 1000-Serie 1090 D/D Deutz
WEIDEMANN 1000-Serie 1904 D/D Deutz
WEIDEMANN 2000-Serie 2002 D/D Deutz F2L 511D
WIRTGEN SP - Serie 150
WIRTGEN W-Serie 50 KHD Deutz BF4M 2011 82
WIRTGEN W-Serie 35 Deutz F3M 2011 42
ZEPPELIN Z-Serie (Kompressoren) Z30B Deutz F2M 1011F 31 01.1996-->
ZEPPELIN Z-Serie (Kompressoren) Z40B Deutz F2M 1011F 46 01.1996-->
ZETTELMEYER ZL-Serie 500 Deutz F2L 411


Klanten die dit artikel kochten, hebben ook het volgende gekocht:

Snel zoeken
Categorieλn
Wij accepteren
iDealBancontact